Make Borscht
not waR!
Це заклик проти війни та за мир. Ми засуджуємо будь-які військові дії, що загрожують суверенітету країни, демократії та основоположних прав людини.
У рамках цієї акції ми як ініціатори закликаємо спільноту міжнародних шеф-кухарів, а також усіх охочих спільно приготувати борщ, як символічну страву. Ми хочемо привернути світову увагу та закликати до солідарності з українським народом.

Make Borscht – це символ культурного різноманіття України та символ мирності українського народу!
#MakeBorschtNotWar
задумана як світова креативна акція, що пройде у п’ятницю 11 березня 2022 року, з ініціативи Євгена Клопотенка, Kitchen Guerilla (німецька креативна агенція у сфері їжі) та фестивалю Ukrainian Days (Дні України) у Гамбурзі.

Відкриватиме #MakeBorschtNotWar почесна гостя заходу пані Ірина Тибінка, Генеральний консул України у Гамбурзі.
Social Media Kit
Захід транслюватиметься наживо на Instagram та Facebook. Раді повідомити, що на прямому зв’язку з нами буде Євген Клопотенко з України.

Ціль нашого заходу зібрати кошти на гуманітарну допомогу для України, якою опікується Український штаб допомоги в Німеччині.

Український штаб допомоги був створений Генеральним консульством України в Гамбурзі, Об’єднанням українських організацій Німеччини, Спілкою україно-німецької співпраці та українською греко-католицькою громадою Гамбурга.

Спільне споживання їжі долає будь-які культурні відмінності та символізує солідарність та мир. Саме тому ідея нашої ініціативи усім світом приготувати борщ, поділитися ним та продемонструвати солідарність з Україною та заклик до миру. Метою акції окрім цього є привернення уваги завдяки публікаціям та використанню хештегів (#makeborschtnotwar, #standwithukraine) до світового збору коштів на користь Українського штабу допомоги, який централізовано та ефективно розподілятиме кошти.

Від імені ініціативи "Make Borscht Not War" запрошуємо цієї п’ятниці, 11 березня 2022 о 13:00 (за німецьким часом) до Basecamp, Altona .

У разі питань та за додатковими фото чи текстовими матеріалами просимо звертатися до press@kitchenguerilla.com